Služby

Naše dveře a zárubně splňují i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu, přesto Vám je umíme nabídnout za dlouhodobě nejnižší ceny. Vyberte si ze široké nabídky našich služeb. Rozvoz dveří zajišťujeme vlastním autem-nikoli rozvozovou službou-v odpovídajícím balení,které brání poškození dveří,protože klademe důraz nejen na atraktivní vzhled, ale i na vysokou kvalitu a vaši spokojenost.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem dveří podle aktuálních trendů, nebo se přizpůsobíme vaší fantazii tak, abychom společně docílili ideální vzhledu Vašeho bytu nebo domu.

Zapůjčíme aktuální vzorkovník odstínů.

Zaměření
Vyberte si ze široké nabídky našich služeb v oblasti ZAMĚŘENÍ DVEŘÍ
 Pokud  si přejete poradit s typem dveří, umístěním dveří,směrem otevírání nebo jejich rozměrem rádi Vám poradíme na prodejně nebo na stavbě.
Přestože se dveře montují až po úplném dokončení stavby ,je lépe konzultovat jejich umístění a velikost stavebních otvorů,případně i způsob otevírání(posuv po zdi nebo do pouzdra,dřevěné nebo celoskleněné) před započetím rekonstrukce nebo v hrubé stavbě.
Montáž

Ať už si přejete namontovat dveře vnitřní nebo exteriérové, budeme se velmi rádi podílet na stavebních přípravách, aby se den,kdy poprvé vstoupíte do nového bytu proměnil v báječnou a jedinečnou událost.

Nabízíme celkový servis nebo jednotlivé služby. Záleží pouze na Vás, které z našich služeb si vyberete.